Grafiskais dizains

Mēs nesadalām konkrētos elementos - mēs veidojam produktu.

120+

* īstenoto projektu grafiskajā dizainā

Veidojot produktu, mēs pievēršam uzmanību detaļām, veidojot zīmola integritāti Jūsu klienta acīs.

Tieksme radīt ir tas, kas virza mūsu komandu. Dizains tā ir sava veida amfora, kas pilna ar emocijām, kas sniedz mums iedvesmu dienu no dienas, ļaujot mums eksperimentēt, meklēt jaunas idejas realizācijai, kā arī veidot spēcīgu un veiksmīgu uzņēmumu.

Corporate identity

Uzņēmuma stils – tā ir ne tikai Jūsu seja, tā ir arī Jūsu vēsture.

Uzņēmuma fonts – tas ir grafisko elementu, krāsu gammas kopums, tas viss kopā Jūsu klientu acīs veido vizuālo tēlu – spēcīgs un uzticams uzņēmums.

Veidojot uzņēmuma stilu, nedrīkst aizmirst par pamatjēdzieniem:

– Unikalitāte

– Atpazīstamība

– Uzņēmuma darbības atspoguļojums

– Spēja palikt atmiņā

Pateicoties stilam, uzņēmums iegūst lielisku iespēju parādīt sevi brīdī, kad ar to iepazīstas Jūsu klients.

Retail branding

Runājot par mazumtirdzniecības zīmolradi (retail branding), mēs drīzāk runājam par papildinājumu iesaiņojuma dizainam (package design), jo tieši no tā sākas visa mazumtirdzniecības tīklu vēsture. Mazumtirdzniecības zīmolu izveides pamatā ir konkrēta prece, zīmols, pakalpojums. Pateicoties tam, mēs veicinām pārdošanu mazumtirdzniecības veikalu tīklā, kas ļauj piesaistīt potenciālo klientu uzmanību konkrētam produktam, pateicoties spilgtai produktu apdrukai, reklāmas akcijām.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkla zīmola izstrāde ietver stenda dizainu, animāciju, visdažādāko veidu drukāto produkciju, etiķetes, visa veida reklāmas materiālus (glāzes degustācijai, galda piederumus, iesaiņojuma maisiņus un kastes utt.).

Package design

Iesaiņojuma dizains (package design) – viens no svarīgākajiem posmiem veiksmīga zīmola izveidē. Šodien iepakojuma dizainam ir liela ietekme uz klientu, laikā kad tas izvēlas preci. Tieši patiecoties kvalitatīvam iepakojuma dizainam, Jūsu prece izceļas uz plaukta mazumtirdzniecības tīklu veikalos, piesaista uzmanību un motivē pircēju iegādāties Jūsu preces lielas konkurences apstākļos.

Izstrādājot iepakojumu Jūsu precei, nedrīkst aizmirst par 3 pamatnoteikumiem dizainā:

– Vēsture (katrai precei ir jābūt ar zināmu izveidošanas vēsturi, galvenajām stiprajām pusēm, to izceļošiem faktoriem)

– Ergonomiskums (dzīvojot pastāvīgas modernizācijas laikmetā, ir nepieciešams domāt ne tikai par dizainu, bet arī tā funkcionālo daļu. Dizainam jābūt ne tikai estētiski skaistam, bet arī noderīgam)

– Ekoloģija (nevajadzētu aizmirst par ekoloģiju, mēs vienmēr iesakām mūsu klientiem, veidot videi draudzīgu iesaiņojumu, kas no klienta puses rada milzīgu uzticamības faktoru)

Ārējā reklāma

Vides reklāmas dizains (outdoor advertising) ir svarīgākā Jūsu firmas zīmola izstrādes sastāvdaļa ārpus telpām. Tieši pateicoties tai, Jūs piesaistiet savai precei, pakalpojumu vai zīmolam gadījuma pircēju. Galvenais un pats svarīgākais vides reklāma ieguvums ir tāds, ka, izvēloties veiksmīgu izvietojuma vietu (location), Jūs aptversiet maksimāli daudz gadījuma pircēju, kas var pat nezināt par Jūsu produktu vai arī tiem var būt kāda konkrēta interese par to.

Vides reklāmas dizains ietver reklāmas stendu, pilsētas apgaismojuma ķermeņu, ēku sienu, prizmatronu, banneru, vitrīnu, veikalu izkārtņu un cita dizaina izveidi.

Art design

Lai cik tas nešķistu dīvaini, bet tieši šī dizaina daļa (art design) mums patīk visvairāk, jo tieši šajā dizaina jomā mēs varam sevi pilnībā parādīt. Mākslas projektu dizains ietver ne tikai mūzikas grupu albumu dizainu (diski, vinila uzlīmes, spotify un apple music vāciņi), apģērba dizainu, bet arī mākslas telpu, galeriju, mākslas priekšmetu dizaina izstrādi. Mēs vienmēr cenšamies saprast mūsu partneru ieceri, lai izveidotu ne tikai dizainu, bet arī radītu atmosfēru.

Portfolio

Mēs mūsu studijā pastāvīgi veicam dažādus eksperimentus, lai piedāvātu Jums to, kas patiesi darbojas. Paskatieties uz mūsu studijas labākajiem darbiem grafiskajā dizainā.

Gribi kļūt par mūsu klientu?

Mēs novērtējam jūsu laiku! Aizpildiet īsu anketu, un mēs būsim gatavi ar jums sarunāties

{{ step.header }}

lejupielādēt failu

  • {{ index + 1 }} Solis {{ step.title }}
  • {{ last_step + 1 }} Solis Kontakti
[popup_anything id="202"]