Home > Pakalpojumi
Google reklāma

Nepārtraukta jaunu klientu plūsma no Google, izmantojot efektīvu darbu ar kontekstuālo reklāmu. Optimālas maksas par klikšķi veidošana, precīza mērķauditorijas atlase un augsti pārdošanas rādītāji.

SEO optimizācija

Jūsu biznesa virzīšana Google meklētājprogrammās - jūsu potenciālo klientu pastāvīgais bezmaksas ienākošo pieteikumu un zvanu no meklētājprogrammām pieaugums. Mēs palīdzēsim virzīt jūsu vietni Google TOPā.

SMM virzīšana

Tieša saziņa ar Jūsu klientu, atgriezeniskās saites izveidošana. Jūsu mērķauditorijas zīmola lojalitātes veidošana. Zīmola tēla veidošana un uzturēšana. Saziņa ar auditoriju, darbs ar negatīvām atsauksmēm.

Mājas lapu izstrāde

Front - un bekend vietņu izstrāde. Mūsu speciālisti programmē PHP un Java, izmantojot satvarus: Yii2, Laravel. Darbs ar populārām platformām: 1C Bitrikss, WordPress, Modx, Tilda, atkarībā no klienta uzdevuma.

Web dizains

Mēs nodarbojamies ar vietņu un interfeisu unikāla dizaina veidošanu, zīmolu veidošanu, Mēs izstrādājam reklāmu un īstenojam Digital projektus.

Grafiskais dizains

Poligrāfijas dizaina pielietošanas jomā ietilpst: kompānijas korporatīva stila, reklāmas poligrāfijas produkcijas, prezentāciju, iepakojuma, etiķetes izstrāde un sagatavošana drukāšanai.