Pārdošanu palielināšana – vietnes virzīšana Google (SEO)

Mūsu kopīgais uzdevums ir jaunu klientu no Google meklētājprogrammas piesaistīšana. Mēs uzņemamies atbildību par Jūsu vietnes nepārtrauktu attīstību, kas garantēti ļaus sasniegt augstu rezultātu – top 10 Google.

2,4

Mūsu klientu vidēja Google pozīcija

SEO optimizācija – bezmaksas klienti.

Pateicoties SEO optimizācijai mēs varēsim atlasīt nevēlamos klientus un piesaistīt tikai tos, kas patiešām ir ieinteresēts Jūsu produktā vai pakalpojumā. Klients bezmaksas.

Komplekss risinājums Jūsu vietnes virzīšanai.

Sadarbojoties ar mums, Jūs saņemat kompleksu risinājumu meklēšanas virzīšanai: Jūsu vietnes audits un rekomendācijas, pilna semantiskā kodola vākšana un ieviešana, unikālā tekstu sastādīšana, saišu veidošana.

Mūsu atbildība dod rezultātu.

Mūsu galvenais uzdevums ir relevanta trafika maksimālā daudzuma piesaistīšana.
Par Jūsu klientiem kļūst cilvēki, kas meklē Jūsu preci vai pakalpojumu. Mēs uzņemam atbildību par Jūsu vietnes nepārtraukto attīstību.

SEO – tas ir saprotami un pieejami.

Ar mums vietnes virzīšana kļūst skaidra un pieejama. Katrs klients saņem smalku atskaiti no personīgā menedžera par paveikto darbu. Mūsu kompetence un mūsu darba caurspīdīgums ļauj mums gūt pārliecību, kā un uz kā rēķina tiks sasniegts rezultāts.

RD Electronics – lielākais elektrotehnikas mazumtirdzniecības tīkls Latvijā.

SEO optimizācijā esat savākuši maksimālu relevanto pieprasījumu skaitu. Izveidojāt relevances karti un mājaslapas struktūru. Veicāt korekcijas mājaslapas struktūrā, pamatojoties uz iepriekš veikto auditu

Top 3

visos atslēgvārdu pieprasījumos, kas saistīti ar mājaslapas produktiem

1500+

galvenās atslēgvārdu frāzes, kuras izmantotas virzīšanā

Portfolio

Mēs mūsu studijā pastāvīgi veicam dažādus eksperimentus, lai piedāvātu Jums to, kas patiesi darbojas. Paskatieties uz mūsu studijas labākajiem darbiem SEO optimizācijā.

Gribi kļūt par mūsu klientu?

Mēs novērtējam jūsu laiku! Aizpildiet īsu anketu, un mēs būsim gatavi ar jums sazināties!

{{ step.header }}

  • {{ index + 1 }} Solis {{ step.title }}
  • {{ last_step + 1 }} Solis Kontakti

Citi pakalpojumi

[popup_anything id="202"]