Mājas lapu izstrāde

Laiks nosaka savus noteikumus. Agrāk mājas lapas tika veidotas ar attieksmi "lai tikai būtu", tagad viss ir būtiski mainījies. Mājaslapa ir kļuvusi ne tikai par Jūsu seju, bet arī par galveno risinājumu Jūsu biznesā.

23

* īstenoto projektu

Jauns līmenis izstrādē

Pirms sākt, ir skaidri jāsaprot, kādu mērķi mēs cenšamies sasniegt. Mēs cenšamies labāk iepazīties ar Jūsu uzņēmuma iekšējo "virtuvi", lai atrastu labāko risinājumu. Mērķis nav izveidot kārtējo mājaslapu, bet pārnest jūsu uzņēmumu uz tiešsaistes telpu, paceļot Jūsu biznesu jaunā līmenī.

Landing Page

Orientēts uz ātru konkrētas preces vai pakalpojuma pārdošanu. Palielina tiešā klienta interesi par jūsu produktu. Viegla navigācija uz vienas lapas koncentrē apmeklētāja uzmanību produktam. Tam seko satura maiņas vienkāršība. Atšķirībā no vairāku lapaspušu mājaslapas, kvalitatīvas mērķlapas (landing pages) tiek veidotas no nulles, vairākas reizes ātrāk, līdz 10 dienām.

Korporatīvie saiti

Orientēti uz detalizētu klienta iepazīstināšanu ar Jūsu uzņēmumu.

Korporatīvā mājaslapa ir uzņēmuma galvenā sastāvdaļa internetā. Lieliska iespēja iepazīstināt nejaušus viesus, nākotnes partnerus, klientus ar Jūsu uzņēmumu sīkāk. Korporatīvās mājas lapas esamība palielina uzticības līmeni uzņēmumam un veic imidža funkciju.

Tā ekonomē jūsu darbiniekiem laiku, izskaidrojot standarta informāciju par jūsu uzņēmumu (uzņēmuma darbība, adrese, kontakti).

Internet-veikals

Orientēts uz vairāku preču vai pakalpojumu pārdošanu.

Veidojot internetveikalu, mēs veidojam Jūsu uzņēmuma kopiju internetā. Galvenās internetveikala priekšrocības ir iespēja pārdot neierobežotu skaitu preču un pakalpojumu ar iespēju veikt analīzi vēlāk. Pirkumus veikšana internetā ļauj Jūsu klientam ietaupīt ievērojamu daļu laika no produkta izvēles sākuma līdz tā piegādei. Akcijas, karstie piedāvājumi, iespēja piedāvāt saistītus produktus, to visu var viegli veikt Jūsu nākotnes tirdzniecības vietā.

Informatīvie portāli

Orientēti uz pastāvīgu informācijas plūsmas nodrošināšanu portāla apmeklētājiem.

Informācijas portāls – tā ir mājaslapa, kuras galvenais saturs ir balstīts uz informācijas publicēšanu, tematiskiem rakstiem. Pastāvīgs kontakts ar portāla apmeklētājiem, ar interaktīvas saziņas, diskusijām un pieredzes apmaiņas iespējām, pateicoties komentāriem, čatam un forumiem.

Bieži vien informācijas portālu auditorija ir dažādi interešu klubi, sabiedriskās organizācijas, profesionālās savienības un masu informācijas līdzekļi.

Agregatoru Vietnes

Orientēts uz liela daudzuma preču un pakalpojumu, dažādu resursu apvienošanu vienā vietā

Mājas lapas-agregatori ir ļoti populāri auditorijā, kas analizē cenu piedāvājumus, pirms veikt pirkumu. Šāda mājaslapa ļauj izvēlēties preces vai pakalpojumus, ko piedāvā vairāki desmiti uzņēmumu vienā vietā, salīdzināt cenas, atsaukties uz labāko piedāvājumu, reālā laikā. Iespēja lasīt un atstāt atsauksmes, lai pēc tam pieņemtu izsvērtu lēmumu, par pirkumu.

Izmaiņu veikšana

Orientēti uz kļūdu un trūkumu atrašanu , lai pēc tam veiktu izmaiņas, kas uzlabos esošās mājaslapas darbu.

Pirms veikt korekcijas, mēs vispirms veicam pilnīgu jau esošās mājaslapas auditu. Bieži vien tā vietā, lai radīt jaunu resursu, ir pietiekami atrast problēmas sakni un piedāvāt kompetentu risinājumu, kas atbilstu visām klienta prasībām un atrisinātu galvenās, aktuālās problēmas mājaslapas darbā.

Portfolio

Mēs mūsu studijā pastāvīgi veicam dažādus eksperimentus, lai piedāvātu Jums to, kas patiesi darbojas. Paskatieties uz mūsu studijas labākajiem darbiem.

Gribi kļūt par mūsu klientu?

Mēs novērtējam jūsu laiku! Aizpildiet īsu anketu, un mēs būsim gatavi ar jums sarunāties

{{ step.header }}

  • {{ index + 1 }} Solis {{ step.title }}
  • {{ last_step + 1 }} Solis Kontakti
[popup_anything id="202"]